Projektujemy skuteczne strony internetowe pozyskujące nowych klientów i sprzedające usługi

Tworzymy strony internetowe w oparciu o nasz  wypracowany model EIAWeb ™, który powoduje  przewagę nad konkurencją i sprawia, że odwiedzający chętniej kupują i  korzystają z usług naszych klientów.  Dla kogo pracujemy? Dla mikro i małych przedsiębiorstw oraz instytucji trzeciego sektora, którym zależy nie tylko na stworzeniu  pozytywnego wizerunku, ale również na posiadaniu  skutecznego narzędzia w pozyskiwania partnerów biznesowych i darczyńców. 

JAKIE STRONY PROJEKTUJEMY?

SKUTECZNE

Projektując strony internetowe  kierujemy się celami biznesowymi klientów oraz  potrzebami użytkowników

ESTETYCZNE

Przy tworzeniu stron kładziemy duży nacisk na to, by nie było przerostu formy nad treścią.  Strony mają być przejrzyste, intuicyjne i estetyczne.

f

ŁATWE W OBSŁUDZE

Dzięki wykorzystaniu przyjaznemu systemowi zarządzana treścią, edycja oraz dodawanie nowych elementów jest dużo prostrza  i nie wymaga znajomości programowania.

 

U

ZOPTYMALIZOWANE POD SEO

Domyślnie przygotowujemy stronę pod pozycjonowanie. Uchroni Cię to przed ponoszeniem w przyszłości dodatkowych kosztów.

0

RESPONSYWNE (RWD)

Twoja strona automatycznie dostosuje się do urządzenia i będzie  wyglądała dobrze zarówno na laptopie, tablecie czy smartfonie

t

O ZWIĘKSZONEJ OCHRONIE

Każda zaprojektowana przez nas strona posiada m.in. dożywotnią możliwość aktualizacji motywu, zwiększająca bezpieczeństwo.

 

 

 

CENNIK – STRONY INTERNETOWE DLA FIRM, FUNDACJI I STOWARZYSZEŃ


W naszym cenniku nie znajdziesz ukrytych opłat i małych gwiazdek. Chcemy byś wiedział za co płacisz i ile. Nasze ceny są odwzorowaniem jakości i ilości zastosowanych rozwiązań.

W przypadku wyboru pakietu i niewykorzytania wszystkich jego możiwości (elementów) kwota nie ulega zmianie. Jeżeli chcecie Państwo rozszerzyć pakiet o dodatkowe podstrony, wtyczki, moduły, prosimy o kontakt z nami. Dokonamy indywidualnej wyceny. Ceny strony nie zawierają tworzenia tekstów oraz zdjęć. 

WAŻNA INFORMACJA

Niestety musimy Cię poinformować, że nie przyjmujemy każdego zlecenia. Dlaczego? Dlatego, ponieważ kierujemy się etyką i wartościami. Jeżeli się do czegoś zabieramy, to chcemy byś był w 100% zadowolony a my razem z Tobą. Napisz do nas, a my jak najszybciej odpowiemy. Prześlemy Ci  brief w którym zadamy  kilka pytań. Pozwolą one stworzyć stronę dopasowaną do Twoich wymagań.